Köpek ilanları
Köpek ilanları kategorisinde 2511 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Yavru köpekler ne yemeli ?

Satılık yavru köpek sahiplenen kişilerin aklında ki o sorunun cevabını etraflıca araştırdık ve sizler için şahane bir yavru köpek bakımı aynı zaman da yavru köpek mamaları hakkında kılavuz hazırladık. Yavru köpekler anne sütünden ayrıldık dan sonra ilk etapta püre haline getirilmiş kuru mama denemeleri yapılır. Kuru mamayı ıslatmadan verdiğiniz zaman henüz dişleri patlamayan yavru köpekler yemekte zorlanır yada yiyemezler. Bu sebeple mamayı ıslatıp püre haline getirmemiz gereklidir. Zamanla mamanın püre hali azaltılıp kuru mamaya geçişleri sağlanır ve devamında sadece kaliteli kuru mama ile devam edilir. Yavru Köpek mamasından ziyade yeni doğan yavru köpek maması tercih edilirse daha doğru olacaktır. 2. ayını dolduran yavru köpekler de artık besin takviyesi olarak çeşitli ek gıdalar içeriğinde vitamin bulunan gıdalar kullanımı yanlış olmayacaktır.

Yavru köpeğiniz eve ilk geldiği andan itibaren çeşitli eğitimlere başlangıç seviyesinde hazırlanmalı ve bir düzene oturtulmalıdır. Bu eğitimlerin başında mama yeme alışkanlığı da gelmektedir. Mama saati, mama yeme düzeni oturtulduğu zaman mamasını isteksiz yerine severek yemeye devam edecektir. Genellikle yavru köpeklere günde 3 öğün mama verilerek başlanmaktadır. Maması sürekli önünde durmamalı aksi taktirde mamayı beğenmeyip yeme düzeni bozulabilir. Bu gibi durumlar yaşamamak için kullandığınız mamayı belirli bi düzende devam ettirmelisiniz.

Yavru köpek fiyatları hakkında ya da benzeri daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfamızdan profesyonel üreticiler ile görüşebilir istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizler de satılık yavru köpek sahiplenmek istiyorsanız sayfayı takip edin.

Süs köpekleri sıklıkla evde bakılan ve boyut olarak diğer köpek ırklarına göre çok daha ufak olan yavru köpek ırklarına verilen isimdir. Süs köeği dediğimiz zaman genellikle aklımıza beyaz ufak terrier ırkı gelmektedir. Bu ırkların başında maltese terrier gelmektedir. Süs köpeği evimizin içerisinde rahatlıkla bakımını üstlenebileceğimiz gibi dışarıda da bizlere sorun çıkartmayacak ve eğitim konusunda da en ideal köpek ırklarıdır. İlk kez köpek sahiplenmek isteyen kişiler için en ideali süs köpekleridir. Süs köpeği fiyatları şu anda 2.500 TL gibi rakamlardan başlayıp çok ciddi rakamlara ulaşabilmektedir. 30.000 TL gibi rakamlara ulaşan köpek fiyatları mevcuttur.

Sizlerin ve ailenizin dolandırılmaması ve sonrasında üzücü durumlar ile karşılaşılmaması için kimseye önceden bir ödeme yapmayınız. Malesef ki insanların duygularıyla oynayıp çok daha ucuz fiyatlara vergisiz kaçak kişilerin de köpek satışı yada insanları dolandırmaya çalıştığı gibi durumlarla sıkça karşılaşılabilmektedir.  Bu gibi üzücü durumlar ile karşılaşmamak için kimseyen önceden ödeme yapmayınız. Yavru köpek sahiplenmek istiyorsanız kişiler ile birebir canlı olarak görüşüp sahiplenmenizde fayda var.