Bursa Köpek Eğitim Merkezinde Köpek eğitim hizmeti

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 111
İlan Tarihi 5 Eylül 2021

Profesyonel Köpek Eğitimi

Türkiye’nin en profesyonel ve güvenilir bir şekilde köpek eğitimi sunan firmamız Bursa Köpek Eğitim olarak alanında uzman kadromuz ile evcil dostlarınızın yaşantınıza daha kolay adapte olabilmesi ve cana yakın olması için çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Bursa Köpek Eğitim Merkezi olarak köpekleriniz için temel itaat, ileri itaat eğitimi gibi eğitimlerin yanı sıra aynı zamanda yavruluk dönemlerinde olan köpeklerinizin de doğru şekilde eğitilmesi için hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşarak köpeklerinizin profesyonel bir şekilde Köpek Eğitim hizmeti almasını sağlayabilirsiniz. 

 

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
943 kez görüntülendi.

Bursa Köpek Eğitim Merkezi

Üyelik tarihi: 7 Aralık 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep536 651 81 81
WhatsApp536 651 81 81
İlan sahibi: Bursa Köpek Eğitim Merkezi
Ara WhatsApp

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.