İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Mini Toy Poodle Yavrularımız Yeni Ailesini Bekliyor

Fotoğraflar yükleniyor

10.000
İlan No 6309
İlan Tarihi 30 Haziran 2021
  • Sevecen doğası, minik boyutu ve mükemmel kürk rengi ile uyumlu nazik duruşa sahip Toy Poodle kızımız yeni ailesiyle tanışmaya hazır.
  • Dar burun ve eğimli gözlerle karakterize tea cup akıllı kızımız, iki ayaklı ailesine son derece bağlı ve sevgi dolu tutum sergiler. Her zaman ve her yerde ailesiyle olmak ister.
  • Harika karakteriyle sizi kendine bağlayacak sevimli dostumuzun aileis olmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar
92 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.