mükemmel kalitede rough collie yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 6012
İlan Tarihi 8 Ekim 2021

satılık rough collie yavru fiyatları?

satılık rough collie yavru fiyatları yavrun renk ve secere yani anne ve baba soy kütügüne göre deişmektedir fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz ve yavrularımız fotograf ve videolarını waatsaaptan isteye bilirsiniz.

rough collie ( LESSİ )

rough collie (lessi) bizim çocuklugumuzun kahramanıdır lessi bu film ile zamanında bütün dünyada ünlü olmuştu ve bu ününüde hakketmektedir collie ırkları kısaca dünyanın en akıllı ve zeki ırklarıdır. Çocuklarla çok iyi anlaşan bu köpekler aynı zamanda aile ortamına kolayca uyum sağlarlar. Dışarıda oldukça yüksek enerjili ve hareketli olsalar da ev ortamında genellikle sakinlikleri ile dikkat çekerler. Yüksek zekâya sahiptirler, cana yakın ve sadıktırlar. Pek çok insanın Lassie dizisinden tanıdığı bu sevimli hayvanlar ailenin her üyesi ile çok iyi anlaşırlar. Badem şeklindeki gözler, meraklı bakışları ve kama şeklindeki zarif yapılı kafası ile nezaketin vücut bulmuş hali olan bu köpekler ile birlikte yaşamak çok eğlenceli ve bir o kadar duygusal bir deneyim yaşatır. 13 – 15 yıl kadar sağlıklı bir şekilde ailesiyle zaman geçirebilen bu cins, alerjisi olanlar için pek uygun değildir.

Collie Çok Tüy Döker mi?

İki Collie türü vardır ve AKC’de bu türler alt ırk olarak ele alınır. Rough Collie olarak bilinen köpekler çift katlı kürke sahiptir. Kalın ve yumuşak bir alt tabaka ve ince düz tüyler dikkat çekicidir. Bu köpeklerin çok tüy dökmesi beklense de çok tüy dökmezler. Yılda iki kez yoğun tüy dökebilirler bu dönemde günlük taranmaları daha iyi olacaktır. Smooth Collie ise daha kolay bakılabilen bir kürke sahiptir ancak Rough Collie’den daha fazla. Tüyler kısa ve pürüzsüzdür.

iletişim

iletişim

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

rough collie

rough collie, rough collie fiyatları, satılık rough collie, collie, satılık collie, collie yavruları, köpek çiftligi, satılık köpek,

Yorumlar
637 kez görüntülendi.

Bursa Köpek Eğitim Merkezi

Üyelik tarihi: 7 Aralık 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep536 651 81 81
WhatsApp536 651 81 81
İlan sahibi: Bursa Köpek Eğitim Merkezi
Ara WhatsApp

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.