İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ORİJİNAL POMERANİAN BOO YAVRULARIMIZ

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 3439
İlan Tarihi 19 Temmuz 2020

İNANILMAZ GÜZEL VE AKILI POMERANİAN BOO YAVRULARIMIZ  IRK VE SAĞILIK GARANTİSİNİ VERİYORUZ. HERKESLE UYUMLU, ÇOCUKLARLA VE BAŞKA HAYVANLARLA İYİ İLETİŞİM KURAR . PARAZİT TEDAVİSİ YAPILMIŞTIR DURUMDA , VETERİNER KİMLİĞİ VARDIR, ZAMANI GELMİŞ GEREKEN AŞILAR YAPILMIŞ DURUMDA,YAVRULARIMIZ ŞECERELİ , ANNEN VE BABASI FUARLARDA  BİRİNCİ OLUYORLAR, SAĞILIK VE IRK GARANTİSİ İLGİLİ BİR SÜRÜ FARKLI BELGELERİMİZ VAR YAVRUNUN ŞECERE VE BABASINI VE ANNESİNİN ŞECERESİ VE FUARLARDA BİRİNCİ OLDUKLARINA  DAİR BELGELERİ BULUNMAKTADIR  TUVALET EĞİTİMİ VARDIR. TÜRKİYE'NİN HER YERİNE GÖNDERİM SAĞLANMAKTADIR UÇAKLA, OTOBÜS VEYA PET KARGO İLE SİZİN TERCİHİNİZE GÖRE,  BİZ HER ZAMAN MÜSAİTİZ İSTEDİĞİNİZ SAATE ARAYIP YAZABİLİRSİNİZ HATTA İSTEDİĞİNİZ ZAMANDA YAVRUYU CANLI GÖREBİLİRSİNİZ, DETAYLI BİLGİ İÇİN WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Yorumlar
344 kez görüntülendi.

katerina çalışkan

Üyelik tarihi: 19 Temmuz 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep536 220 05 31
WhatsApp536 220 05 31
İlan sahibi: katerina çalışkan
Ara WhatsApp

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

magnet