İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Safkan Toy Poodle Yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 5474
İlan Tarihi 2 Nisan 2021

Toy Puddle Yavrularımızın İkisi de 2 Aylıktır Rusya Pasaportlu ve Mikroçiplidir...Yeni Sıcak Yuvalarına Gitmeye Hazırlar.. Veteriner Hekim Tarafından Sağlık Kontrolleri Tamamlanmış Olup Günü Gelen Aşıları Yapılmıştır..Irk Garantili Yavrularımız Ailelerinizin Birer Üyesi Olmayı Bekliyorlar..Yavrularımız Yeterince Anne Sütü Almış Olup Kuru Mamaya Geçmişlerdir. Türkiye'nin Her Yerine Ulaşım Sağlanır

Yorumlar
350 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

magnet