Satılık Kafkas Çoban Yavru Fiyatları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 2572
İlan Tarihi 5 Eylül 2021

Satılık Kafkas Çoban Yavru Fiyatları

Öncelikle şunu söyleyebilirim arkadaşlar satılık kafkas çoban yavru fiyatları değişkenlik gösterebilir. Köpek fiyatları belirleyen en büyük özellik ise anne ve baba kanlarıdır. Buda aldığınız yavrunun ileri ki zamanlarda nasıl bir köpek olacağını aşağı yukarı size göstermektedir. Satılık köpek fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etkenler bu yazdıklarımızdır.

İri Bir Kafkas Çoban Nasıl Sahip Olunur

Kafkas çoban beslemek isteyen kişilerin, bursa köpek eğitim merkezimizde edindigimiz tecrübelere dayanarak şunları söyleyebiliriz ki  kafkas çoban dev bir ırktır ve bu köpeğe sahip olan kişilerin beklentisi ise dev bir köpeği olması isteğidir. Hayalleri herkesin bu yöndedir bu hayallerin gerçekleşmesinde ki en büyük faktör ise kan hattının iyi bir kan hattına sahip olmasıdır. Bu faktör köpeğimizin ileri ki dönemlerde bize geleceğini %75 oranında göstermektedir. Diğer %25 faktör ise bakım koşulları yani beslenme ve spor olarak söyleyebiliriz.

Kafkas Çoban Köpekleri Eğitimi

Kafkas çoban köpeği eğitime yatkınmıdır yada eğitimleri ne kadar zordur ?Bursa köpek eğitim merkezinde karşılaştığımız en çok bize danışılan sorulardan biridir evet arkadaşlar kafkas çoban köpeğinin eğitimi zordur. Zor olamasının en büyük sebeplerinden biri ise vücut anatomisidir. Dev ırklardan olduğu için hareketleri daha yavaştır ve köpeğimizi zorlamaktadır. Kesinlikle tavsiyemiz erken yaşlarda eğitime başlatmanız ve profosyonel destek almanız yolundadır

Kafkas Çoban Köpeği Hakkında

Kafkas çoban köpeği hakkında şunları da not almanız gerekir. Doguştan bir çoban köpeğidir bu yüzden iyi bir avcıdır aynı zamanda. Bunun yanı sıra bu yüzden diğer köpeklerle pek anlaşamaz bu koruma iç güdülerinin yüksek olmasından da kaynaklanır. Tek sahip belirlemeyi severler ve diğer köpeklerden bence bu ırkı ayıran en büyük özelliklerden biri ise şımarmaları çok zordur ve ağır başlı diyeceğimiz ırkların başında gelmektedir

Bursa köpek Eğitim Merkezinde üretimi

Kafkas çoban köpeği çiftliğimizde üretimi olan ırklardan biridir çiftliğimizin en büyük değerlerindendir damızlıklarımız safkan ve kan hatları da çok çok iyidir. Eşleşme sekronizasyonu düzenli olarak sağlamaktayız. Eşleşmeleri her gün daha iyi kanlarla da geliştirmekteyiz.

İletişim;

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

WEB SİTE; https://www.bursakopekegitim.com/

Yorumlar
2722 kez görüntülendi.

Bursa Köpek Eğitim Merkezi

Üyelik tarihi: 7 Aralık 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep536 651 81 81
WhatsApp536 651 81 81
İlan sahibi: Bursa Köpek Eğitim Merkezi
Ara WhatsApp

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.